Jmenuji se Marta Strýčková a stojím za značkou milo.

Vystudovala jsem textilní design na TU v   Liberci a dlouhodobě se zajímám o kulturu bydlení, udržitelnost a řemesla. Navrhuji a tisknu vlastní látky, čalouním a renovuji nábytek. Vedu kurzy čalounění a připravuji kurzy a poradenství zaměřené na interiérový design.

Řídím se filozofií udržitelné bytové kultury, vycházející z faktu, že většina věcí, které potřebuji ke kvalitnímu bydlení, je již v oběhu.

Mým cílem je vám ukázat, že bytový designér nemusí být nutně někdo, kdo vám navrhne vše na míru, ale někdo, kdo vás celým procesem provede. Naučí vás váš domov vnímat jako fungující celek, kde má každý člen svůj prostor a váhu. Každý z vás je důležitý, i vaše zvíře. 

Projdu s vámi krok po kroku všechny otázky spojené s kvalitním bydlením. A často budu spíše koučem než návrhářem. Povzbudím vás ke změnám, které půjdou z vás, z vašich potřeb a možností. 

Momentálně absolvuji kurz interiérového designu, pořádám vlastní čalounické workshopy a semináře Udržitelná bytová kultura v praxi. 

Mou práci jste mohli vidět v pořadu České televize Bydlet jako (tehdy ještě pod původní značkou Růčo). Další díl bude uveden v nové sérii v květnu.