Čalounění nábytku

  Čalouním židle a křesla. Látky je možné nechat autorsky potisknout (spolu vybereme vhodné barvy a tvary tak, aby tento originální kus váš domov povznesl a stal se jeho součástí), nebo vybrat od dodavatelů. Je možné renovovat i dřevěné části nábytku (područky, opěradla apod.)

Ruční potisk a výroba bytového textilu

Šiji polštáře, závěsy, ubrusy, případně nechávám utkat kusový koberec, který je následně možné potisknout.

Interiéry

  Při navrhování interiérů a poradenství vycházím z vlastní filozofie „udržitelné bytové kultury“. To znamená, že se snažím využít maximum z toho, co již máte doma. Případně doplnit o originální kousky po renovaci. 

Kurzy

  V současné době pořádám pravidelně kurzy čalounění pro veřejnost v dílně Dok16. Má vlastní dílna slouží pro vás jako místo, kde si vy sami můžete opravit vlastní kus nábytku. Poskytnu vám čas, prostor, nástroje a materiál. A samozřejmě vedení.

Konzultace

Během konzultací vás provedu problematikou stylů, barev, kompozic a vzorů i základy ergonomie. Podíváme se spolu na váš domov jako na komplexní prostor se vším, co přináší, a co vy sami potřebujete k tomu, aby se vám v něm dobře žilo. Vytvoříme spolu moodboard, díky kterému už nikdy nesáhnete vedle.

Jedna konzultace trvá přibližně 90 minut. Případně dle domluvy. 

Svatba

Chcete mít svatbu, kterou nemá žádná jiná? Chcete se aktivně podílet na výzdobě? Chcete aby si každý host odnesl pocit jedinečnosti a pozornosti. Chcete, aby svatba byla "jenom vaše"? Kladete důraz na udržitelnost? 

Ozvěte se a společně připravíme jedinečný textil pro vaši svatbu. Ručně tištěné ubrusy, ubrousky, dekorace dokáží každou svatbu udělat nezapomenutelnou. A vy budete vědět, že ten den je skutečně o vás.