Čalounění nábytku

  Čalouním židle a křesla. Látky je možné nechat autorsky potisknout (spolu vybereme vhodné barvy a tvary tak, aby tento originální kus váš domov povznesl a stal se jeho součástí), nebo vybrat od dodavatelů. Je možné renovovat i dřevěné části nábytku (područky, opěradla apod.)

Interiéry

  Při navrhování interiérů a poradenství vycházím z vlastní filozofie „udržitelné bytové kultury“. To znamená, že se snažím využít maximum z toho, co již máte doma. Případně doplnit o originální kousky po renovaci. 

Kurzy

  V současné době pořádám pravidelně kurzy čalounění pro veřejnost v dílně Dok16. Má vlastní dílna slouží pro vás jako místo, kde si vy sami můžete opravit vlastní kus nábytku. Poskytnu vám čas, prostor, nástroje a materiál. A samozřejmě vedení.

Udržitelná bytová kultura v praxi

Během seminářů vás provedu problematikou stylů, barev, kompozic a vzorů i základy ergonomie. Podíváme se spolu na váš domov jako na komplexní prostor se vším, co přináší, a co vy sami potřebujete k tomu, aby se vám v něm dobře žilo. Vytvoříme spolu moodboard, díky kterému už nikdy nesáhnete vedle.

Jedná se o sedm tématických seminářů. Je možné je spojit do jednoho intenzivního víkendu.